Magic Staff: Difference between revisions
→Modified Combos
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 45: | Line 45: | ||
|- | |- | ||
| ^'''X''' || 56% Mag. Damage x2 | | ^'''X''' || 56% Mag. Damage x2 | ||
|- | |||
| >>^'''X''' || 108% Mag. Damage x6 | |||
|} | |} | ||
{{SkillText|Combo|2}} | {{SkillText|Combo|2}} |