Magic Staff/zh-hans: Difference between revisions
→连段变更
IceSoulMOG (talk | contribs) (→连段变更) |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→连段变更) |
||
Line 45: | Line 45: | ||
|- | |- | ||
| {{CU}}{{CX}} || 56% 魔法伤害(x2) | | {{CU}}{{CX}} || 56% 魔法伤害(x2) | ||
|- | |||
| {{CDRU}}{{CX}} || 108% 魔法伤害(x6) | |||
|} | |} | ||
{{SkillTextCN|连段|2}} | {{SkillTextCN|连段|2}} |