Air Mecha: Gale Force: Difference between revisions
no edit summary
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 7: | Line 7: | ||
| | | | ||
| {{SkillText|Robot Bomb Reaction Skill}} | | {{SkillText|Robot Bomb Reaction Skill}} | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillText|Over Strike}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |