Power Shot: Difference between revisions
→Skill Information
No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 27: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 68 || 25% || 30% || 400 | | align="left" | 3 || 68 || 25% || 30% || 400 | ||
|} | |||
<br> | |||
=== Affected Combos === | |||
{| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | |||
|- style="background:{{ColorSel|CharLight|Rena}}" | |||
! [[Rena|Ranger]] | |||
|- | |||
| ZZZ'''X''' | |||
|- | |||
| '''XXXX''' | |||
|- | |||
| '''XXX^X''' | |||
|- | |||
| '''XXXvX''' | |||
|- | |||
| ^'''X''' | |||
|- | |||
| >>'''X''' | |||
|- | |||
| >>^'''XXX''' | |||
|- | |||
| ^^'''X''' | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |