Metabolic Boost/zh-hans: Difference between revisions
→技能信息
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 29: | Line 29: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 83 || 60% || 40% | | align="left" | 4 || 83 || 60% || 40% | ||
|} | |||
<br> | |||
=== 支援连段 === | |||
{| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | |||
|- style="background:{{ColorSel|CharLight|Chung}}" | |||
! [[Chung/zh-hans|守护之力 - 守护者]] !! [[Fury Guardian/zh-hans|雷霆战将]] !! [[Iron Paladin/zh-hans|钢铁圣骑士]] | |||
|- | |||
| {{CZ}}{{CZ}}{{CZ}}{{CZ}} || {{CDR}}{{CZ}}{{CZ}}{{CZ}} || ({{CU}}{{CD}}{{CZ}}){{CZ}} | |||
|- | |||
| {{CZ}}{{CZ}}{{CDZ}}{{CZ}} || {{CDRU}}{{CZ}}{{CX}}{{CX}} || {{CDR}}{{CX}}({{CZ}}{{CZ}}{{CZ}}) | |||
|- | |||
| ({{CX}}{{CX}}){{CX}} || {{CX}}{{CX}}{{CRZ}}{{CZ}} || {{CZ}}{{CZ}}{{CX}} | |||
|- | |||
| ({{CX}}{{CX}}{{CZ}}){{CX}} || || {{CDRU}}{{CX}}({{CX}}) | |||
|- | |||
| {{CU}}{{CZ}} || || | |||
|- | |||
| {{CU}}{{CX}} || || | |||
|- | |||
| {{CU}}{{CD}} || || | |||
|- | |||
| ({{CDRU}}{{CZ}}){{CZ}} || || | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |