Guild:Alpacalypse/Eltrion: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 13: | Line 13: | ||
| [[Image:CEmTransNEW.png]] || Rhaelinor || 1st || [[Image:RankSS.png]] | | [[Image:CEmTransNEW.png]] || Rhaelinor || 1st || [[Image:RankSS.png]] | ||
|- | |- | ||
| [[Image:DLTransNEW.png]] || LoliLoliCon || | | [[Image:DLTransNEW.png]] || LoliLoliCon || 2nd || [[Image:RankSS.png]] | ||
|- | |- | ||
| [[Image:DETransNEW.png]] || Abb || 3rd || [[Image:RankA.png]] | | [[Image:DETransNEW.png]] || Abb || 3rd || [[Image:RankA.png]] | ||
Line 24: | Line 22: | ||
|- | |- | ||
| [[Image:NWTransNEW.png]] || Orphans || 8th || [[Image:RankB.png]] | | [[Image:NWTransNEW.png]] || Orphans || 8th || [[Image:RankB.png]] | ||
|- | |||
| [[Image:DETransNEW.png]] || MeDIOcre || 5th || [[Image:RankB.png]] | |||
|- | |- | ||
| [[Image:RFTransNEW.png]] || MisterFister || 7th || [[Image:RankC.png]] | | [[Image:RFTransNEW.png]] || MisterFister || 7th || [[Image:RankC.png]] |