Nature's Affinity: Difference between revisions
no edit summary
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 29: | Line 29: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 59 || +100 MP || 15% || 15% || 150 | | align="left" | 3 || 59 || +100 MP || 15% || 15% || 150 | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 93 || +125 MP || 20% || 20% || 175 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |