Strong Will: Difference between revisions
→Skill Information
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 27: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 59 || +5% || 8% || 9% | | align="left" | 3 || 59 || +5% || 8% || 9% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 92 || +?% || 10% || 12% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |