Enhanced Agility: Difference between revisions
→Skill Information
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 23: | Line 23: | ||
! Movement Speed !! Attack Speed !! Movement/Attack Speed Increase !! Max Stacks !! Duration | ! Movement Speed !! Attack Speed !! Movement/Attack Speed Increase !! Max Stacks !! Duration | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 40 || 3% || 2% || rowspan= | | align="left" | 1 || 40 || 3% || 2% || rowspan=4 | 2% || rowspan=4 | 10 || rowspan=4 | 10 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 46 || 6% || 4% | | align="left" | 2 || 46 || 6% || 4% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 47 || 9% || 6% | | align="left" | 3 || 47 || 9% || 6% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 93 || 12% || 8% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |