Meddle
Joined 10 October 2016
→Characters
Line 32: | Line 32: | ||
{| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | {| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | ||
|- style="background-color: {{ColorSel|Character|Aisha}}" class="textfloat" | |- style="background-color: {{ColorSel|Character|Aisha}}" class="textfloat" | ||
! Server !! Class !! Name !! Level !! Profession !! Date of Birth !! Title | ! Server !! Class !! Name !! Level !! Profession !! Date of Birth !! Title | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};" | [[Image:American_Flag.png]]<br>Solace | ||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};" | [[Image:VPTransNEW.png]] | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};" | {{tag|white||MelodicMagic|stroke=red}}<br>{{tag|#7f0||[Schneide]|stroke=black}} | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};" | {{tag|yellow||96|stroke=black}} | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};" | Alchemist | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};" | May 10, 2012 | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};" | [[File:TITLE 890.png]] | |||
|- | |- | ||
| [[Image: | | style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};" | [[Image:American_Flag.png]]<br>Solace | ||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};" | [[Image:DWNEW.png]] | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};" | {{tag|white||DeadEyedLoli|stroke=red}}<br>{{tag|#7f0||[Schneide]|stroke=black}} | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};" | {{tag|yellow||85|stroke=black}} | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};" | Treasure Hunter | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};" | April 4, 2014 | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};" | [[File:TITLE 740.png]] | |||
|- | |- | ||
| [[Image:CrRTransNEW.png]] || Zynis || 99 || Treasure Hunter || May 30, 2016 || [[File:TITLE 910.png]] | | style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};" | [[Image:American_Flag.png]]<br>Solace | ||
|- | | style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};" | [[Image:EMNEW.png]] | ||
| [[Image:NBNEW.png]] || AngeloEigen || 85 || Treasure Hunter || June 24, 2015 || [[File:TITLE 910.png]] | | style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};" | {{tag|white||Vilaira|stroke=red}}<br>{{tag|#7f0||[Schneide]|stroke=black}} | ||
|- | | style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};" | {{tag|yellow||80|stroke=black}} | ||
| [[Image:ISNEW.png]] || Zykov || 85 || Treasure Hunter || April 3, 2015 || [[File:TITLE 910.png]] | | style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};" | Treasure Hunter | ||
|- | | style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};" | June 13, 2016 | ||
| [[Image: | | style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};" | [[File:Title 220 English.png]] | ||
|- | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Rose}};" | [[Image:American_Flag.png]]<br>Solace | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Rose}};" | [[Image:CrRTransNEW.png]] | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Rose}};" | {{tag|white||Zynis|stroke=red}}<br>{{tag|#7f0||[Schneide]|stroke=black}} | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Rose}};" | {{tag|yellow||99|stroke=black}} | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Rose}};" | Treasure Hunter | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Rose}};" | May 30, 2016 | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Rose}};" | [[File:TITLE 910.png]] | |||
|- | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Add}};" | [[Image:American_Flag.png]]<br>Solace | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Add}};" | [[Image:MMTransNEW.png]] | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Add}};" | {{tag|white||YamiRyo|stroke=red}}<br>{{tag|#7f0||[Schneide]|stroke=black}} | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Add}};" | {{tag|yellow||90|stroke=black}} | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Add}};" | Treasure Hunter | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Add}};" | June 18, 2014 | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Add}};" | [[File:TITLE 890.png]] | |||
|- | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Lu/Ciel}};" | [[Image:American_Flag.png]]<br>Solace | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Lu/Ciel}};" | [[Image:NBNEW.png]] | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Lu/Ciel}};" | {{tag|white||AngeloEigen|stroke=red}}<br>{{tag|#7f0||[Schneide]|stroke=black}} | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Lu/Ciel}};" | {{tag|yellow||85|stroke=black}} | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Lu/Ciel}};" | Treasure Hunter | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Lu/Ciel}};" | June 24, 2015 | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Lu/Ciel}};" | [[File:TITLE 910.png]] | |||
|- | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Elsword}};" | [[Image:American_Flag.png]]<br>Solace | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Elsword}};" | [[Image:ISNEW.png]] | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Elsword}};" | {{tag|white||Zykov|stroke=red}}<br>{{tag|#7f0||[Schneide]|stroke=black}} | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Elsword}};" | {{tag|yellow||85|stroke=black}} | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Elsword}};" | Treasure Hunter | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Elsword}};" | April 3, 2015 | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Elsword}};" | [[File:TITLE 910.png]] | |||
|- | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};" | [[Image:American_Flag.png]]<br>Solace | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};" | [[Image:AANEW.png]] | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};" | {{tag|white||Themata|stroke=red}}<br>{{tag|#7f0||[Schneide]|stroke=black}} | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};" | {{tag|yellow||80|stroke=black}} | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};" | Treasure Hunter | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};" | December 12, 2014 | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};" | [[File:Drabaki_destroyer.png]] | |||
|- | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Raven}};" | [[Image:American_Flag.png]]<br>Solace | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Raven}};" | [[Image:RFNEW.png]] | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Raven}};" | {{tag|white||Anthrun|stroke=red}}<br>{{tag|#7f0||[Schneide]|stroke=black}} | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Raven}};" | {{tag|yellow||75|stroke=black}} | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Raven}};" | Blacksmith | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Raven}};" | October 10, 2014 | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Raven}};" | [[File:Title 680.png]] | |||
|- | |- | ||
| [[Image: | | style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Chung}};" | [[Image:American_Flag.png]]<br>Solace | ||
|- | | style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Chung}};" | [[Image:TTNEW.png]] | ||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Chung}};" | {{tag|white||Meddle|stroke=red}}<br>{{tag|#7f0||[Schneide]|stroke=black}} | |||
|- | | style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Chung}};" | {{tag|yellow||80|stroke=black}} | ||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Chung}};" | Treasure Hunter | |||
|- | | style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Chung}};" | May 10, 2013 | ||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Chung}};" | [[File:Title 550.png]] | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |