Low Kick/zh-hans: Difference between revisions
→技能信息
No edit summary |
(→技能信息) |
||
Line 27: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 30 || 892% || 5 秒 || 25 MP || 5 秒 | | align="left" | 30 || 892% || 5 秒 || 25 MP || 5 秒 | ||
|- | |||
| align="left" | [真] 86 || 1070% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |