Soundtrack/zh-hans: Difference between revisions
no edit summary
IceSoulMOG (talk | contribs) (→背景配乐) |
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 194: | Line 194: | ||
| <font color=blue>万圣节死神怪物登场</font> | | <font color=blue>万圣节死神怪物登场</font> | ||
|- | |- | ||
| [http://www.tudou.com/programs/view/xEf0uhhNBIw/ '''''li_adventureloop6'''''] | | [http://www.tudou.com/programs/view/xEf0uhhNBIw/ '''''li_adventureloop6'''''](已删除) | ||
| <font color=red>审判者的安息处</font> | | <font color=red>审判者的安息处</font> | ||
|- | |- | ||
Line 256: | Line 256: | ||
| [http://www.tudou.com/programs/view/LLaBJW1IhqQ/ '''''li_dungeon012'''''] | | [http://www.tudou.com/programs/view/LLaBJW1IhqQ/ '''''li_dungeon012'''''] | ||
| <font color=red>未使用</font> | | <font color=red>未使用</font> | ||
|- | |||
| [http://www.tudou.com/programs/view/H6QWMtTU7Ig/ '''''li_field_elysion001'''''] | |||
| 审判者的安息处 | |||
|- | |- | ||
| [http://www.tudou.com/programs/view/zvvZBWt3HBU/ '''''li_field001'''''] | | [http://www.tudou.com/programs/view/zvvZBWt3HBU/ '''''li_field001'''''] | ||
| 审判者的安息处 | | <font color=red>审判者的安息处</font> | ||
|- | |- | ||
| [http://www.tudou.com/programs/view/L5Mg3owBqdU/ '''''li_scene_event001'''''] | | [http://www.tudou.com/programs/view/L5Mg3owBqdU/ '''''li_scene_event001'''''] |