G-Extension/zh-hans: Difference between revisions
→技能信息
m (Text replacement - "'''[被动技]'''" to "{{SkillTypeCN|P}}") |
(→技能信息) |
||
Line 35: | Line 35: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 59 || 6% || 100% || 100% || 50% || 20% || 5% | | align="left" | 3 || 59 || 6% || 100% || 100% || 50% || 20% || 5% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 93 || % || % || % || % || 25% || 6% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |