Mecha Generator/zh-hans: Difference between revisions
→技能信息
m (Text replacement - "MP最大值" to "最大MP") |
(→技能信息) |
||
Line 35: | Line 35: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 68 || +150 MP || +5 MP || +2.5 MP | | align="left" | 3 || 68 || +150 MP || +5 MP || +2.5 MP | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 99 || +200 MP || +6 MP || +3 MP | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |