Manic Demon Form - Thirst/zh-hans: Difference between revisions
Manic Demon Form - Thirst/zh-hans (view source)
Revision as of 17:01, 16 November 2016
, 16 November 2016→技能信息
m (Text replacement - "'''[被动技]'''" to "{{SkillTypeCN|P}}") |
(→技能信息) |
||
Line 32: | Line 32: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 68 || colspan=2 | 9% || 15% | | align="left" | 3 || 68 || colspan=2 | 9% || 15% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 99 || colspan=2 | 12% || 20% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |