Tetsukouken
Joined 31 July 2015
→Characters
Tetsukouken (talk | contribs) No edit summary |
Tetsukouken (talk | contribs) |
||
Line 80: | Line 80: | ||
| Fureshia<br> | | Fureshia<br> | ||
| 85 | | 85 | ||
|- | |||
|[[File:AmTNEW.png|link=Arme Thaumaturgy]] | |||
|SwingofFate<br> | |||
| | |||
|} | |} | ||
==Extra== | ==Extra== |