PuellaYami
Joined 2 April 2013
no edit summary
PuellaYami (talk | contribs) No edit summary |
PuellaYami (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 39: | Line 39: | ||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Raven}};" | [[Image:Title 620.png]] | | style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Raven}};" | [[Image:Title 620.png]] | ||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Raven}};" | {{tag|#7f0||[Ezelga]|stroke=black}} | | style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Raven}};" | {{tag|#7f0||[Ezelga]|stroke=black}} | ||
|- | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Ain}};" | [[Image:AmTNEW.png]] | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Ain}};" | {{tag|white||Augehymne|stroke=red}} | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Ain}};" | {{tag|white||90|stroke=black}} | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Ain}};" | [[Image:Title_220 English.png]] | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Ain}};" | {{tag|#7f0||[Ezelga]|stroke=black}} | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};" | [[Image:DWTransNEW.png]] | | style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};" | [[Image:DWTransNEW.png]] | ||
Line 141: | Line 147: | ||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Rose}};" | [[Image:Title_220 English.png]] | | style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Rose}};" | [[Image:Title_220 English.png]] | ||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Rose}};" | {{tag|#7f0||[HateDespair]|stroke=black}} | | style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Rose}};" | {{tag|#7f0||[HateDespair]|stroke=black}} | ||