Void Princess: Difference between revisions
→Passive
Line 113: | Line 113: | ||
| width="40" | [[Image:AishaS11.png]] | | width="40" | [[Image:AishaS11.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Shadow's Contract]] | | align="center" width="150" | [[Shadow's Contract]] | ||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |||
| width="40" | [[Image:SI_Limmanamanage.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Limited Mana Management]] | |||
|} | |} | ||