Dance Commands: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 36: | Line 36: | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=0VKcLPdY9lI Rough] (시간을 달려서)<br> By GFriend || GFRIEND 'Rough' Set || [[File:Flag-kr.png|20px]] ??? <br> [[File:Flag-us.png|20px]] /GF || {{#ev:youtube|oi1uyggA8I4|300}}{{#ev:youtube|X8v_CUYL-oo|300}} | | [https://www.youtube.com/watch?v=0VKcLPdY9lI Rough] (시간을 달려서)<br> By GFriend || GFRIEND 'Rough' Set || [[File:Flag-kr.png|20px]] ??? <br> [[File:Flag-us.png|20px]] /GF || {{#ev:youtube|oi1uyggA8I4|300}}{{#ev:youtube|X8v_CUYL-oo|300}} | ||
|- | |- | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=Se8bbsUFjC8 Navillera] (너 그리고 나)<br> By GFriend || | | || || || {{#ev:youtube|PCqBoOfpiC4|300}} | ||
|- | |||
| [https://www.youtube.com/watch?v=Se8bbsUFjC8 Navillera] (너 그리고 나)<br> By GFriend || Navillera Set || [[File:Flag-kr.png|20px]] ???<br>[[File:Flag-us.png|20px]] /Navillera || {{#ev:youtube|rBgpVDol_U4|300}}{{#ev:youtube|aYLRFgt9lQE|300}} | |||
|- | |- | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=Q2Rsmi7jhg8 The Closer]<br> By VIXX || || [[File:Flag-kr.png|20px]] ??? || {{#ev:youtube|nHWfhBjU4q4|300}} | | [https://www.youtube.com/watch?v=Q2Rsmi7jhg8 The Closer]<br> By VIXX || || [[File:Flag-kr.png|20px]] ??? || {{#ev:youtube|nHWfhBjU4q4|300}} |