Old Event Maps/de: Difference between revisions
no edit summary
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 53: | Line 53: | ||
| [[File:NOIMAGE.png]] || [[File:Joaquin Lab Icon.png]] || [[File:Joaquin Lab Icon CN.png]] | | [[File:NOIMAGE.png]] || [[File:Joaquin Lab Icon.png]] || [[File:Joaquin Lab Icon CN.png]] | ||
| '''[[Joaquin's Laboratory of Alchemy/de|Das Alchemielabor des Pyromaren]]''' | | '''[[Joaquin's Laboratory of Alchemy/de|Das Alchemielabor des Pyromaren]]''' | ||
|- | |||
| [[File:NOIMAGE.png]] || [[File:BFSecretIcon.png]] || [[File:BFSecretIconCN.png]] | |||
| '''[[Burnt Forest's Secret Space/de|Burnt Forest's Secret Space/de]]''' | |||
|- | |||
| [[File:NOIMAGE.png]] || [[File:CHWIcon.png]] || [[File:CHWIconCN.png]] | |||
| '''[[Candy House in the Woods/de|Candy House in the Woods/de]]''' | |||
|- | |||
| [[File:NOIMAGE.png]] || [[File:FoxBanditIcon.png]] || [[File:FoxBanditIconCN.png]] | |||
| '''[[Fox Bandits' Treasure Room/de|Fox Bandits' Treasure Room/de]]''' | |||
|- | |||
| [[File:NOIMAGE.png]] || [[File:FoxBandit2Icon.png]] || [[File:FoxBandit2IconCN.png]] | |||
| '''[[Fox Bandit's Secret Storage/de|Fox Bandit's Secret Storage/de]]''' | |||
|- | |||
| [[File:NOIMAGE.png]] || [[File:FoxBandit3Icon.png]] || [[File:FoxBandit3IconCN.png]] | |||
| '''[[Fox Bandit's Treasure Room/de|Fox Bandit's Treasure Room/de]]''' | |||
|- | |||
| [[File:NOIMAGE.png]] || [[File:WallyLandIcon.png]] || [[File:WallyLandIconCN.png]] | |||
| '''[[Wally Land/de|Wally Land/de]]''' | |||
|- | |||
| [[File:NOIMAGE.png]] || [[File:Spooky Zombie Night Select.png]] || [[File:Spooky Zombie Night SelectCN.png]] | |||
| '''[[Spooky Zombie Night/de|Spooky Zombie Night/de]]''' | |||
|- | |||
| [[File:GoSG-Select-KO.png]] || [[File:GoSG_Select.png]] || [[File:NOIMAGE.png]] | |||
| '''[[Guardian of Santa's Gifts/de|Guardian of Santa's Gifts/de]]''' | |||
|- | |||
| [[File:ValRaceKRSelect.png]] || [[File:Valentine'sRaceSelect.png]] || [[File:NOIMAGE.png]] | |||
| '''[[Valentine's Race/de|Valentine's Race/de]]''' | |||
|- | |- | ||
| [[File:NOIMAGE.png]] || [[File:NOIMAGE.png]] || [[File:GG select.png]] | | [[File:NOIMAGE.png]] || [[File:NOIMAGE.png]] || [[File:GG select.png]] |