Eve/Skills-ES: Difference between revisions
→Activas
Line 23: | Line 23: | ||
{| border="1" style="border-collapse: collapse;" cellpadding="1" class="FCK__ShowTableBorders" | {| border="1" style="border-collapse: collapse;" cellpadding="1" class="FCK__ShowTableBorders" | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:PhotonBlink.png]] | | width="40" | [[Image:PhotonBlink.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Photon Flash/es|Trampa de luz]] | | align="center" width="150" | [[Photon Flash/es|Trampa de luz]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image: | | width="40" | [[Image:Mega_Electronball.PNG]] | ||
| align="center" width="150" | [[ | | align="center" width="150" | [[Mega Electron Ball/es|Megaproyectil de electrones]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Energy_Conversion.PNG]] | |||
| align="center" width="150" | [[Mana Conversion/es|Sangría]] | |||
|} | |} | ||