Template:LinkElsword: Difference between revisions
each server has its own language
m (merged EU server https://en.elsword.gameforge.com/news/article/410) |
(each server has its own language) |
||
Line 15: | Line 15: | ||
| colspan="2" | '''International ''' || No IP Block. | | colspan="2" | '''International ''' || No IP Block. | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="6" | '''Europe''' || '''Germany''' || rowspan="6" | Gameforge || [http://de.elsword.gameforge.com/ Elsword DE] || rowspan="6" | No IP Block | ||
|- | |||
| '''Spain''' || [http://es.elsword.gameforge.com/ Elsword ES] | |||
|- | |||
| '''France''' || [http://fr.elsword.gameforge.com/ Elsword FR] | |||
|- | |||
| '''Italy''' || [http://it.elsword.gameforge.com/ Elsword IT] | |||
|- | |||
| '''Poland''' || [http://pl.elsword.gameforge.com/ Elsword PL] | |||
|- | |||
| '''United Kingdom''' || [http://en.elsword.gameforge.com/ Elsword UK] | |||
|- | |- | ||
| colspan="2" | '''Thailand''' || Asiasoft<br>(PlayPark) || [http://elsword.playpark.com Elsword TH] || No IP block | | colspan="2" | '''Thailand''' || Asiasoft<br>(PlayPark) || [http://elsword.playpark.com Elsword TH] || No IP block |