Electronic Move/zh-hans: Difference between revisions
no edit summary
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
Line 9: | Line 9: | ||
| | | | ||
| {{SkillTextCN|连续施法|电磁步伐}} | | {{SkillTextCN|连续施法|电磁步伐}} | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillTextCN|真|电磁步伐}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |