Elsword/pt-br: Difference between revisions
→Habilidades
Jeanlucascp (talk | contribs) |
Jeanlucascp (talk | contribs) |
||
Line 176: | Line 176: | ||
== Habilidades == | == Habilidades == | ||
{ | === Ativas === | ||
{| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:ElSkill1.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Mega Slash/pt-br|Golpe Fatal]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:ElSkill13.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Flame Geyser/pt-br|Gêiser de Chamas]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:ElSkill2.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Unlimited Blade/pt-br|Lâmina do Infinito]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:ElSkill5.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Assault Slash/pt-br|Perfurar]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:ElSkill6.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Triple Geyser/pt-br|Gêiser de Chamas]] | |||
|} | |||
<br> | <br> |