Rail Stinger: Difference between revisions
→Skill Information
Line 26: | Line 26: | ||
{| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse;" | {| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse;" | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#90EE90" | '''Skill Level''' | | style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#90EE90" rowspan=2 | '''Skill<br>Level''' | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#90EE90" | '''Damage(Magical)''' | | align=center style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#90EE90" rowspan=2 | '''Damage<br>(Magical)''' | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#90EE90" | '''Max Hits''' | | align=center style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#90EE90" rowspan=2 | '''Max Hits''' | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#90EE90" | '''MP Usage''' | | align=center style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#90EE90" colspan=3 | '''Enemy Piercing''' | ||
| align=center style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#90EE90" | '''Cooldown''' | | align=center style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#90EE90" rowspan=2 | '''MP Usage''' | ||
| align=center style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#90EE90" rowspan=2 | '''Cooldown''' | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#90EE90" | '''Normal''' | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#90EE90" | '''Noted''' | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#90EE90" | '''Awaken''' | |||
|- | |- | ||
| 1 | | 1 | ||
| align=center | 636% | | align=center | 636% | ||
| align=center rowspan=6 | 1 | | align=center rowspan=6 | 1 | ||
| align=center rowspan=6 | 1 | |||
| align=center rowspan=6 | 3 | |||
| align=center rowspan=6 | Unlimited | |||
| align=center rowspan=6 | 100 MP | | align=center rowspan=6 | 100 MP | ||
| align=center rowspan=6 | 5 Seconds | | align=center rowspan=6 | 5 Seconds |