Fatality: Difference between revisions
→Skill Information
Line 40: | Line 40: | ||
| align=center | 1726% | | align=center | 1726% | ||
| align=center | 1036% | | align=center | 1036% | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=7 | 1% | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=7 | 200 MP | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=7 | 10 Seconds | ||
|- | |- | ||
| 2 | | 2 | ||
Line 68: | Line 68: | ||
| align=center | 3798% | | align=center | 3798% | ||
| align=center | 2279% | | align=center | 2279% | ||
|- | |||
| 7 | |||
| align=center | 8631% | |||
| align=center | 4316% | |||
| align=center | 2589% | |||
|} | |} | ||