Shadow Step: Difference between revisions
→Skill Information
m (→Skill Note) |
|||
Line 24: | Line 24: | ||
! scope="col" style="border-style: solid; border-width: 1px" | Skill Level | ! scope="col" style="border-style: solid; border-width: 1px" | Skill Level | ||
! scope="col" style="border-style: solid; border-width: 1px" | MP Usage | ! scope="col" style="border-style: solid; border-width: 1px" | MP Usage | ||
! scope="col" style="border-style: solid; border-width: 1px" | | ! scope="col" style="border-style: solid; border-width: 1px" | Distance | ||
! scope="col" style="border-style: solid; border-width: 1px" | Cooldown | |||
|- | |- | ||
|style="border-style: solid; border-width: 1px" | 1 | |style="border-style: solid; border-width: 1px" | 1 | ||
| | |style="border-style: solid; border-width: 1px" | 40 MP | ||
|style="border-style: solid; border-width: 1px" | <br> | |style="border-style: solid; border-width: 1px" | 3 meters | ||
| rowspan="7" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 5 seconds | |||
|- | |||
<br> | |||
|- | |- | ||
|style="border-style: solid; border-width: 1px" | 2 | |style="border-style: solid; border-width: 1px" | 2 | ||
|style="border-style: solid; border-width: 1px" | <br> | |style="border-style: solid; border-width: 1px" | 35 MP | ||
|style="border-style: solid; border-width: 1px" | 3 meters <br> | |||
|- | |- | ||
|style="border-style: solid; border-width: 1px" | 3 | |style="border-style: solid; border-width: 1px" | 3 | ||
|style="border-style: solid; border-width: 1px" | <br> | |style="border-style: solid; border-width: 1px" | 35 MP | ||
|style="border-style: solid; border-width: 1px" | 4 meters <br> | |||
|- | |- | ||
|style="border-style: solid; border-width: 1px" | 4 | |style="border-style: solid; border-width: 1px" | 4 | ||
|style="border-style: solid; border-width: 1px" | <br> | |style="border-style: solid; border-width: 1px" | 30 MP | ||
|style="border-style: solid; border-width: 1px" | 4 meters <br> | |||
|- | |- | ||
|style="border-style: solid; border-width: 1px" | 5 | |style="border-style: solid; border-width: 1px" | 5 | ||
|style="border-style: solid; border-width: 1px" | | |style="border-style: solid; border-width: 1px" | 30 MP | ||
|style="border-style: solid; border-width: 1px" | 5 meters <br> | |||
|- | |- | ||
|style="border-style: solid; border-width: 1px" | 6 | |style="border-style: solid; border-width: 1px" | 6 | ||
|style="border-style: solid; border-width: 1px" | | |||
|style="border-style: solid; border-width: 1px" | <br> | |style="border-style: solid; border-width: 1px" | <br> | ||
|- | |- | ||
|style="border-style: solid; border-width: 1px" | 7 | |style="border-style: solid; border-width: 1px" | 7 | ||
|style="border-style: solid; border-width: 1px" | | |||
|style="border-style: solid; border-width: 1px" | <br> | |style="border-style: solid; border-width: 1px" | <br> | ||
|} | |} |