Knockdown: Difference between revisions
m
→Weapon Taker: Not done
m (→Weapon Taker: Not done) |
|||
Line 623: | Line 623: | ||
====[[Weapon Taker]]==== | ====[[Weapon Taker]]==== | ||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! Attack | |||
! Knockdown Value | |||
|- | |||
|>>^Z'''X''' | |||
|0 | |||
|- | |||
|>>^ZX'''X''' | |||
|0 '''(LA)''' | |||
|- | |||
|'''X''' | |||
|1.75 | |||
|- | |||
|X'''X''' | |||
|1.25 (Needs more testing) | |||
|- | |||
|XX'''X~X''' | |||
|0.50 | |||
|- | |||
|XXX~X'''X''' | |||
|0 '''(LA2)''' | |||
|- | |||
|ZZZ'''X''' | |||
|0.75 | |||
|- | |||
|ZZZX'''X''' | |||
|0 '''(LA3)''' | |||
|} | |||
==== [[Blade Master]] ==== | ==== [[Blade Master]] ==== |