Pocket Phoru: Difference between revisions
→Other Variants
Line 111: | Line 111: | ||
|- | |- | ||
| [[File:Special 500050.png]] || Thousand Days Phoru<br>(천일 뽀루) || Adult || [[File:Petit STG4.png]] || Unknown || Reward from 1000 Days Eve Event<br>(September 2010) || KR | | [[File:Special 500050.png]] || Thousand Days Phoru<br>(천일 뽀루) || Adult || [[File:Petit STG4.png]] || Unknown || Reward from 1000 Days Eve Event<br>(September 2010) || KR | ||
|- | |||
| [[File:Dunno.png|64px]] || Santa Phoru<br>(산타 뽀루) || Adult || [[File:Dunno.png|49px]] || Unknown || Unknown || KR | |||
|} | |} | ||