Mega Slash: Difference between revisions
m
→Skill Information
Line 46: | Line 46: | ||
| 5 (M) | | 5 (M) | ||
| align=center | 1257% | | align=center | 1257% | ||
|- | |||
| 6 | |||
| align=center | 1455% | |||
|- | |||
| 7 | |||
| align=center | 1654% | |||
|} | |} | ||