25,204
edits
mNo edit summary |
|||
Line 20: | Line 20: | ||
== Skill Information == | == Skill Information == | ||
<tabber> | |||
|-| | |||
NA= | |||
{| cellpadding=5 border=1 style="border-collapse: collapse;" | {| cellpadding=5 border=1 style="border-collapse: collapse;" | ||
|- | |- | ||
Line 43: | Line 46: | ||
| align=center | 400% | | align=center | 400% | ||
|} | |} | ||
< | |-| | ||
KR= | |||
{| cellpadding=5 border=1 style="border-collapse: collapse;" | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#D3D3D3" | '''Skill Level''' | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#D3D3D3" | '''Level Required''' | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#D3D3D3" | '''Damage(Magical)''' | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#D3D3D3" | '''Max Hits''' | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#D3D3D3" | '''MP Usage''' | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#D3D3D3" | '''Cooldown''' | |||
|- | |||
| 1 | |||
| 7 | |||
| align=center | 431% | |||
| align=center rowspan=20 | 1 | |||
| align=center rowspan=20 | 30 MP | |||
| align=center rowspan=20 | 4 Seconds | |||
|- | |||
|2 | |||
| | |||
| align=center |441% | |||
|- | |||
|3 | |||
| | |||
| align=center |450% | |||
|- | |||
|4 | |||
| | |||
| align=center |460% | |||
|- | |||
|5 | |||
| | |||
| align=center |470% | |||
|- | |||
|6 | |||
| | |||
| align=center |479% | |||
|- | |||
|7 | |||
| | |||
| align=center |489% | |||
|- | |||
|8 | |||
| | |||
| align=center |499% | |||
|- | |||
|9 | |||
| | |||
| align=center |509% | |||
|- | |||
|10 | |||
| | |||
| align=center |518% | |||
|- | |||
|11 | |||
| | |||
| align=center |528% | |||
|- | |||
|12 | |||
| | |||
| align=center |538% | |||
|- | |||
|13 | |||
| | |||
| align=center |547% | |||
|- | |||
|14 | |||
| | |||
| align=center |557% | |||
|- | |||
|15 | |||
| | |||
| align=center |567% | |||
|- | |||
|16 | |||
| | |||
| align=center |576% | |||
|- | |||
|17 | |||
| | |||
| align=center |586% | |||
|- | |||
|18 | |||
| | |||
| align=center |596% | |||
|- | |||
|19 | |||
| | |||
| align=center |606% | |||
|- | |||
|20 (M) | |||
| | |||
| align=center |615% | |||
|} | |||
</tabber> | |||
== Tips and Details == | == Tips and Details == |