Shelling Guardian: Difference between revisions
→Skills
(→Skills) |
Hauteclere (talk | contribs) (→Skills) |
||
Line 250: | Line 250: | ||
{| style="background-color: black" class="FCK__ShowTableBorders" border="0" cellspacing="1" cellpadding="1" | {| style="background-color: black" class="FCK__ShowTableBorders" border="0" cellspacing="1" cellpadding="1" | ||
|- style="background-color: rgb(255,255,255)" | |- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:Cannon_Strike.png]] | ||
| | | align="center" width="150" | [[Cannon Strike]] | ||
|- style="background-color: rgb(255,255,255)" | |- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | ||
| width="40" | [[Image: | | width="40" | [[Image:BigBangStream.png]] | ||
| | | align="center" width="150" | [[Big Bang Stream]] | ||
|- style="background-color: rgb(255,255,255) | |- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | ||
| width="40" | [[Image:ChaosCannon.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Chaos Cannon]] | |||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |||
| width="40" | [[Image: | | width="40" | [[Image:CarpetBombing.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[ | | align="center" width="150" | [[Carpet Bombing]] | ||
|- style="background-color: rgb(255,255,255)" | |||
| width="40" | [[Image: | |||
| | |||
|} | |} | ||
Line 274: | Line 268: | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
=== Active === | === Active === | ||
{| style="background-color: black" class="FCK__ShowTableBorders" border="0" cellspacing="1" cellpadding="1" | {| style="background-color: black" class="FCK__ShowTableBorders" border="0" cellspacing="1" cellpadding="1" | ||
|- style="background-color: rgb(255,255,255)" | |- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:EB_Hand_Grenade.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[ | | align="center" width="150" | [[Elastic Bomb]] - Hand Grenade | ||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |||
| width="40" | [[File:EB_Grenade_Launcher.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Elastic Bomb]] - Grenade Launcher | |||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |||
| width="40" | [[Image:MarkOfCommander.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Mark of Commander]] | |||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |||
| width="40" | [[File:Aiming_Shot.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Aiming Shot]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | |||
=== Passive === | === Passive === | ||
{| style="background-color: black" class="FCK__ShowTableBorders" border="0" cellspacing="1" cellpadding="1" | {| style="background-color: black" class="FCK__ShowTableBorders" border="0" cellspacing="1" cellpadding="1" | ||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[File:RPassive4.png]] | ||
| align="center" | | align="center" width="150" | [[Basic Magic Training]] | ||
|- style="background-color: rgb(255,255,255)" | |- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | ||
| width="40" | [[Image: | | width="40" | [[Image:Reload Up.png]] | ||
| | | align="center" width="150" | [[Reload Mastery]] | ||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |||
| width="40" | [[Image:ConvertedWarhead.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Converted Warhead]] | |||
|- style="background-color: rgb(255,255,255) | |||
| width="40" | [[Image: | |||
| align="center" width="150" | [[ | |||
|} | |} | ||
|} | |} |