Void Princess: Difference between revisions
→Skills
Gameboy224 (talk | contribs) (→Skills) |
Hauteclere (talk | contribs) (→Skills) |
||
Line 275: | Line 275: | ||
| width="40" | [[File:Gravity_Ball_Research.png]] | | width="40" | [[File:Gravity_Ball_Research.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Gravity Ball Research]] | | align="center" width="150" | [[Gravity Ball Research]] | ||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |||
| width="40" | [[File:Sprint.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Sprint]] | |||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |- style="background-color: #FFFFFF;" | ||
| width="40" | [[File:Magic_Expansion.png]] | | width="40" | [[File:Magic_Expansion.png]] |