Fatal Fury: Difference between revisions
→Skill Information
m (→Skill Note) |
|||
Line 22: | Line 22: | ||
== Skill Information == | == Skill Information == | ||
<tabber> | |||
|-| | |||
NA= | |||
{| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse;" | {| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse;" | ||
|- style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC;" | |- style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC;" | ||
Line 51: | Line 54: | ||
| align=center | 524% | | align=center | 524% | ||
|} | |} | ||
|-| | |||
KR= | |||
{| cellspacing=0 cellpadding=5 border=1 width=0 style="border-collapse: collapse;" | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | '''Skill Level''' | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | '''Level Required''' | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | '''Damage(Physical)''' | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | '''Max Hits''' | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | '''MP Usage''' | |||
| align=center style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | '''Cooldown''' | |||
|- | |||
| 1 | |||
| 5 | |||
| align=center | 313% | |||
| align=center rowspan=20 | 5 | |||
| align=center rowspan=20 | 150 MP | |||
| align=center rowspan=20 | 8 Seconds | |||
|- | |||
|2 | |||
|5 | |||
| align=center |320% | |||
|- | |||
|3 | |||
|5 | |||
| align=center |327% | |||
|- | |||
|4 | |||
|6 | |||
| align=center |334% | |||
|- | |||
|5 | |||
|8 | |||
| align=center |341% | |||
|- | |||
|6 | |||
|10 | |||
| align=center |348% | |||
|- | |||
|7 | |||
|12 | |||
| align=center |355% | |||
|- | |||
|8 | |||
|14 | |||
| align=center |362% | |||
|- | |||
|9 | |||
|16 | |||
| align=center |369% | |||
|- | |||
|10 | |||
|18 | |||
| align=center |376% | |||
|- | |||
|11 | |||
|20 | |||
| align=center |383% | |||
|- | |||
|12 | |||
|22 | |||
| align=center |390% | |||
|- | |||
|13 | |||
|24 | |||
| align=center |398% | |||
|- | |||
|14 | |||
|26 | |||
| align=center |405% | |||
|- | |||
|15 | |||
|28 | |||
| align=center |412% | |||
|- | |||
|16 | |||
|30 | |||
| align=center |419% | |||
|- | |||
|17 | |||
|32 | |||
| align=center |426% | |||
|- | |||
|18 | |||
|34 | |||
| align=center |433% | |||
|- | |||
|19 | |||
|36 | |||
| align=center |440% | |||
|- | |||
|20 (M) | |||
|38 | |||
| align=center |447% | |||
|} | |||
</tabber> | |||
== [[Skill Note]] == | == [[Skill Note]] == |