Flame Geyser: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 90: | Line 90: | ||
| 1 | | 1 | ||
| align=center | 409% | | align=center | 409% | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=21 | 6 | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=21 | 8 | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=21 | 150 MP | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=21 | 8 Seconds | ||
|- | |- | ||
|2 | |2 | ||
Line 170: | Line 170: | ||
|38 | |38 | ||
| align=center |584% | | align=center |584% | ||
|- | |||
|21 | |21 | ||
|40 | |40 |