Chain Fireball: Difference between revisions
Fill in NR stats lv 6-8
CheeseLuvas (talk | contribs) No edit summary |
(Fill in NR stats lv 6-8) |
||
Line 54: | Line 54: | ||
| align="left" | 1 | | align="left" | 1 | ||
| colspan="2" | 161% || 214% | | colspan="2" | 161% || 214% | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" | 3 | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" | 100 MP | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" | 5 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 | | align="left" | 2 | ||
Line 69: | Line 69: | ||
| align="left" | 5 (M) | | align="left" | 5 (M) | ||
| colspan="2" | 306% || 407% | | colspan="2" | 306% || 407% | ||
|- | |||
| align="left" | 6 | |||
| colspan="2" | 354% || 470% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 | |||
| colspan="2" | 402% || 535% | |||
|- | |||
| align="left" | 8 | |||
| colspan="2" | 450% || 599% | |||
|} | |} | ||
|-| | |-| |