Pruinaum: Difference between revisions
no edit summary
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
Line 37: | Line 37: | ||
| {{ddeck|Old Town Site|DunnoDungeon|15}} | | {{ddeck|Old Town Site|DunnoDungeon|15}} | ||
|- | |- | ||
| {{ddeck| | | {{ddeck|Soul's Resting Place|DunnoDungeon|15}} | ||
| {{ddeck|Train to Capital|DunnoDungeon|15}} | |||
|- | |||
| {{ddeck|Pruinium|DunnoDungeon|15|08/13/2020|Rename=true}} | | {{ddeck|Pruinium|DunnoDungeon|15|08/13/2020|Rename=true}} | ||
|} | |} |