Assault Slash: Difference between revisions
→Skill Information
Line 53: | Line 53: | ||
| align=left | 1 | | align=left | 1 | ||
| 148% | | 148% | ||
| rowspan= | | rowspan=10 | 5 | ||
| rowspan= | | rowspan=10 | 6 | ||
| rowspan= | | rowspan=10 | 100 MP | ||
| rowspan= | | rowspan=10 | 5 Seconds | ||
|- | |- | ||
| 2 | | 2 | ||
Line 75: | Line 75: | ||
| 7 | | 7 | ||
| align=center | 371% | | align=center | 371% | ||
|- | |||
| 8 | |||
| align=center | 416% | |||
|- | |||
| 9 | |||
| align=center | 475% | |||
|- | |||
| 10 | |||
| align=center | 534% | |||
|} | |} | ||
|-| | |-| | ||
Line 93: | Line 102: | ||
| 10 | | 10 | ||
| align=center | 244% | | align=center | 244% | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=30 | 5 | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=30 | 6 | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=30 | 100 MP | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=30 | 7 Seconds | ||
|- | |- | ||
|2 | |2 | ||
Line 177: | Line 186: | ||
|45 | |45 | ||
| align=center |354% | | align=center |354% | ||
|- | |||
|22 | |||
|47 | |||
| align=center |359% | |||
|- | |||
|23 | |||
|49 | |||
| align=center |365% | |||
|- | |||
|24 | |||
|51 | |||
| align=center |370% | |||
|- | |||
|25 | |||
|53 | |||
| align=center |376% | |||
|- | |||
|26 | |||
|55 | |||
| align=center |381% | |||
|- | |||
|27 | |||
|57 | |||
| align=center |387% | |||
|- | |||
|28 | |||
|59 | |||
| align=center |392% | |||
|- | |||
|29 | |||
|61 | |||
| align=center |398% | |||
|- | |||
|30 | |||
|63 | |||
| align=center |403% | |||
|} | |} | ||
</tabber> | </tabber> |