Burst Wolf: Difference between revisions
no edit summary
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
|||
Line 95: | Line 95: | ||
| 435% | | 435% | ||
| 1018% | | 1018% | ||
| 3 | | rowspan="3" | 1 | ||
| rowspan="20" | 100 MP | | rowspan="20" | 100 MP | ||
| rowspan="20" | 10 Seconds | | rowspan="20" | 10 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || | | align="left" | 2 || 454% || 1063% | ||
|- | |||
| align="left" | 3 || 48 || 474% || 1109% | |||
|- | |||
| align="left" | 4 || 52 || 493% || 1155% || 2 | |||
|- | |||
| align="left" | 5 || 56 || 513% || 1201% || 2 | |||
|- | |||
| align="left" | 6 || 60 || 532% || 1247% || 2 | |||
|} | |} | ||
</tabber> | </tabber> |