EraHalocline
Joined 24 December 2019
→Project: Taste the Rainbow
EraHalocline (talk | contribs) |
EraHalocline (talk | contribs) |
||
Line 127: | Line 127: | ||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Chung}};"| | | style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Chung}};"| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Chung}};"| [[File: | | style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Chung}};"| [[File:Icon - Centurion.png|link=Centurion]] | ||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Chung}};"| ''' '''<br> | | style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Chung}};"| ''' '''<br> | ||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Chung}};"| [99] | | style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Chung}};"| [99] | ||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Chung}};"| [[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]]<br>[[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]] | | style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Chung}};"| [[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]]<br>[[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]] | ||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Chung}};"| | | style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Chung}};"| | ||
|- | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};"| [[File:Icon - Apsara.png|link=Apsara]] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};"| '''[ ]'''<br> | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};"| [99] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};"| [[File:WhiteTiger.png|link=Fierce Tiger Strike]][[File:ShallowAssault.png|link=Flying Kite]][[File:TurbulentWave.png|link=Tiger Stance 4: Raging Wave]][[File:SDTrans6.png|link=Spiritual Dragon]][[File:Dancing maiden.png|link=Orchid Fall]]<br>[[File:GainForce2.png|link=Energy Absorption]][[File:RockCrash.png|link=Tiger Stance 1: Rock Smash]][[File:PullingThrust.png|link=Dragon Stance 2: Pulling Thrust]][[File:ShiningLotus.png|link=Fire Lotus]][[File:Supression.png|link=Suppression]] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};"| History! | |||
|- | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};"| [[File:Icon - Devi.png|link=Devi]] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};"| ''' '''<br> | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};"| [99] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};"| [[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]]<br>[[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};"| | |||
|- | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};"| [[File:Icon - Shakti.png|link=Shakti]] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};"| '''[ ]'''<br> | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};"| [99] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};"| [[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]]<br>[[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};"| Shakti-2 Apsara-1 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Elesis}};"| [[File:Icon - Empire Sword.png|link=Empire Sword]] | | style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Elesis}};"| [[File:Icon - Empire Sword.png|link=Empire Sword]] |