Blade Rain: Difference between revisions
no edit summary
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
Line 22: | Line 22: | ||
! Skill Level !! Required Level !! Stuff !! MP Cost !! Cooldown | ! Skill Level !! Required Level !! Stuff !! MP Cost !! Cooldown | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 65 || | | align="left" | 1 || 65 || 139% | ||
| rowspan=2 | 300 MP | | rowspan=2 | 300 MP | ||
| rowspan=2 | 180 seconds | | rowspan=2 | 180 seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 70 || | | align="left" | 2 || 70 || 149% | ||
|- | |||
| align="left" | 3 || ? || 160% | |||
|- | |||
| align="left" | 4 || ? || 170% | |||
|- | |||
| align="left" | 5 || ? || 181% | |||
|- | |||
| align="left" | 6 || ? || 191% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || ? || 202%% | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || ? || 212% | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || ? || 222%% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || ? || 233% | |||
|- | |- | ||
{{ISSkills}} | {{ISSkills}} |