EraHalocline
Joined 24 December 2019
no edit summary
EraHalocline (talk | contribs) No edit summary |
EraHalocline (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 321: | Line 321: | ||
| style="text-align: center; background-color:#e4baff;"| [[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]]<br>[[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]] | | style="text-align: center; background-color:#e4baff;"| [[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]]<br>[[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]] | ||
| style="text-align: center; background-color:#e4baff;"| Where is 4th path Laby? | | style="text-align: center; background-color:#e4baff;"| Where is 4th path Laby? | ||
|- | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| [[File:Icon - Noah.png|link=Noah]] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| ''' '''<br> | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| [99] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| [[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]]<br>[[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| | |||
|- | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| [[File:Icon - Noah.png|link=Noah]] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| ''' '''<br> | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| [99] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| [[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]]<br>[[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| | |||
|- | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| [[File:Icon - Noah.png|link=Noah]] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| ''' '''<br> | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| [99] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| [[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]]<br>[[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; background-color:#8768ed;"| [[File:dunno.png|link=]] | | style="text-align: center; background-color:#8768ed;"| [[File:dunno.png|link=]] |