Raven: Difference between revisions
no edit summary
Gameboy224 (talk | contribs) m (Text replacement - ":Skill Tree: Taker" to ":Skill Tree: Raven") |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 9: | Line 9: | ||
|Weight=98 kg/113 kg (with Nasod Arm) (216 lb/249 lb) | |Weight=98 kg/113 kg (with Nasod Arm) (216 lb/249 lb) | ||
|weapon=Blade, Nasod Arm | |weapon=Blade, Nasod Arm | ||
|tree=[[ | |tree=<span style="display:none">{{</span> | ||
{| style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:STNEW.png|40px|link=Sword Taker]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:BMNEW.png|40px|link=Blade Master]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:FBNEW.png|40px|link=Furious Blade]] | |||
|- | |||
| [[Image:RavenNEW.png|40px|link=Raven]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:OTNEW.png|40px|link=Over Taker]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:RFNEW.png|40px|link=Reckless Fist]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:RHNEW.png|40px|link=Rage Hearts]] | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:WTNEW.png|40px|link=Weapon Taker]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:VCNEW.png|40px|link=Veteran Commander]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[File:Icon - Nova Imperator.png|40px|link=Nova Imperator]] | |||
|} | |||
<span style="display:none">}}</span> | |||
|VA= [[File:Korean_Flag.png|20px]] 박성태 (Park Sung-tae)<br>[[File:Japanese_Flag.png|20px]] 宮野 真守 (Miyano Mamoru)<br>[[File:Chinese_Flag.png|20px]] RIKI<br>[[File:Flag-us.png|20px]] Brian Beacock<br>[[File:German_Flag.png|20px]] Florian Hoffmann<br>[[File:Spanish_Flag.png|20px]] Alex Messegué<br>[[File:French_Flag.png|20px]] Cédric Dumond<br>[[Image:Italian Flag.png|20px]] Paolo Sesana<br>[[File:Polish_Flag.png|20px]] Krzysztof Plewako-Szczerbiński<br>[[File:English Flag.png|20px]] Steve Hudson | |VA= [[File:Korean_Flag.png|20px]] 박성태 (Park Sung-tae)<br>[[File:Japanese_Flag.png|20px]] 宮野 真守 (Miyano Mamoru)<br>[[File:Chinese_Flag.png|20px]] RIKI<br>[[File:Flag-us.png|20px]] Brian Beacock<br>[[File:German_Flag.png|20px]] Florian Hoffmann<br>[[File:Spanish_Flag.png|20px]] Alex Messegué<br>[[File:French_Flag.png|20px]] Cédric Dumond<br>[[Image:Italian Flag.png|20px]] Paolo Sesana<br>[[File:Polish_Flag.png|20px]] Krzysztof Plewako-Szczerbiński<br>[[File:English Flag.png|20px]] Steve Hudson | ||
|RD=[[File:Korean Flag.png|20px]] 8 May 2008<br>[[File:German Flag.png|20px]] 29 June 2011<br>[[File:Flag-us.png|20px]] 3 August 2011<br>[[File: Chinese Flag.png|20px]] 7 December 2011 | |RD=[[File:Korean Flag.png|20px]] 8 May 2008<br>[[File:German Flag.png|20px]] 29 June 2011<br>[[File:Flag-us.png|20px]] 3 August 2011<br>[[File: Chinese Flag.png|20px]] 7 December 2011 |