Noah: Difference between revisions
no edit summary
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 10: | Line 10: | ||
|race= | |race= | ||
|weapon=Bladed Tonfa | |weapon=Bladed Tonfa | ||
|tree=[[ | |tree=<span style="display:none">{{</span> | ||
{| style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:Dunno.png|40px|link=]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:Dunno.png|40px|link=]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:Dunno.png|40px|link=]] | |||
|- | |||
| [[Image:Icon - Noah.png|40px|link=Noah]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:Dunno.png|40px|link=]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:Dunno.png|40px|link=]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:Dunno.png|40px|link=]] | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:Dunno.png|40px|link=]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:Dunno.png|40px|link=]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:Dunno.png|40px|link=]] | |||
|} | |||
<span style="display:none">}}</span> | |||
|VA= | |VA= | ||
|Art= | |Art= |