Burst Wolf: Difference between revisions
→Skill Information
Shironsaki (talk | contribs) |
Shironsaki (talk | contribs) |
||
Line 109: | Line 109: | ||
| align="left" | 6 || 60 || 532% || 1247% | | align="left" | 6 || 60 || 532% || 1247% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 64 || 552% || 1292% || 3 | | align="left" | 7 || 64 || 552% || 1292% || rowspan="2" | 3 | ||
|- | |||
| align="left" | 8 || 68 || 572% || 1338% | |||
|} | |} | ||
</tabber> | </tabber> |