El Crystal Spectrum: Difference between revisions
( ) |
( ) |
||
Line 87: | Line 87: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="left" | 1 | | align="left" | 1 | ||
| rowspan="7" | + | | align="left" | - | ||
| rowspan="7" | + | | rowspan="7" | + -% | ||
| rowspan="7" | + | | rowspan="7" | + -% | ||
| rowspan="7" | + -% | |||
| 13 Seconds | | 13 Seconds | ||
| rowspan="7" | 20 MP | | rowspan="7" | 20 MP | ||
Line 95: | Line 96: | ||
|- | |- | ||
| 2 | | 2 | ||
| align="center" | | | align="left" | - | ||
| align="center" | Seconds | |||
|- | |- | ||
| 3 | | 3 | ||
| align="center" | | | align="left" | - | ||
| align="center" | Seconds | |||
|- | |- | ||
| 4 | | 4 | ||
| align="center" | | | align="left" | - | ||
| align="center" | Seconds | |||
|- | |- | ||
| 5 | | 5 | ||
| align="center" | | | align="left" | - | ||
| align="center" | Seconds | |||
|- | |- | ||
| 6 | | 6 | ||
| align="center" | | | align="left" | - | ||
| align="center" | Seconds | |||
|- | |- | ||
| 7 | | 7 | ||
| align="center" | | | align="left" | - | ||
| align="center" | Seconds | |||
|- | |||
| 8 | |||
| align="left" | - | |||
| align="center" | Seconds | |||
|- | |||
| 9 | |||
| align="left" | - | |||
| align="center" | Seconds | |||
|- | |||
| 10 | |||
| align="left" | - | |||
| align="center" | Seconds | |||
|- | |||
| 11 | |||
| align="left" | - | |||
| align="center" | Seconds | |||
|- | |||
| 12 | |||
| align="left" | - | |||
| align="center" | Seconds | |||
|- | |||
| 13 | |||
| align="left" | - | |||
| align="center" | Seconds | |||
|- | |||
| 14 | |||
| align="left" | - | |||
| align="center" | Seconds | |||
|- | |||
| 15 | |||
| align="left" | - | |||
| align="center" | Seconds | |||
|- | |||
| 16 | |||
| align="left" | - | |||
| align="center" | Seconds | |||
|- | |||
| 17 | |||
| align="left" | - | |||
| align="center" | Seconds | |||
|- | |||
| 18 | |||
| align="left" | - | |||
| align="center" | Seconds | |||
|- | |||
| 19 | |||
| align="left" | - | |||
| align="center" | Seconds | |||
|- | |||
| 20 (M) | |||
| align="left" | - | |||
| align="center" | Seconds | |||
|} | |} | ||
</tabber> | </tabber> |