Wind Blade: Difference between revisions
→Skill Information
Line 26: | Line 26: | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1 | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan=" | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="7" | 1<br> | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 672% | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 672% | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan=" | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="7" | 100 | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan=" | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="7" | | ||
<br>5s<br> <br> | <br>5s<br> <br> | ||
Line 44: | Line 44: | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 (M) | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 (M) | ||
| rowspan="1" | 1277% | | rowspan="1" | 1277% | ||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 6 | |||
| rowspan="1" | 1478% | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 7 | |||
| rowspan="1" | 1680% | |||
|} | |} | ||