Outrage Strike: Difference between revisions
m
→Skill Information
Line 28: | Line 28: | ||
| align="left" | 2 || 70 || 658% | | align="left" | 2 || 70 || 658% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || ?? || | | align="left" | 3 || ?? || ?? | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || ?? || | | align="left" | 4 || ?? || ?? | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || ?? || | | align="left" | 5 || ?? || ?? | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || ?? || 710 | | align="left" | 6 || ?? || ?? | ||
710|- | |||
| align="left" | 7 || ?? || ?? | |||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 8 || ?? || ?? | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 9 || ?? || ?? | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 10 || ?? || ?? | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 11 || ?? || ?? | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 12 || ?? || ?? | ||
| align="left" | 13 || ?? || ?? | |||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 14 || ?? || ?? | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 15 || ?? || ?? | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 16 || ?? || ?? | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 17 || ?? || ?? | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 18 || ?? || ?? | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 19 || ?? || ?? | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 20 || ?? || ?? | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 21 || ?? || ?? | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 22 || ?? || ?? | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 23 || ?? || ?? | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 24 || ?? || ?? | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 25 || ?? || ?? | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 26 || ?? || ?? | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 27 || ?? || ?? | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 28 || ?? || ?? | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 29 || ?? || ?? | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 30 || ?? || ?? | ||
|- | |- | ||