Double Slash: Difference between revisions
→Skill Information
Shironsaki (talk | contribs) |
Shironsaki (talk | contribs) |
||
Line 99: | Line 99: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 47 || 863% || 518% | | align="left" | 5 || 47 || 863% || 518% | ||
|- | |||
| align="left" | 6 || 50 || 888% || 532% | |||
|} | |} | ||
</tabber> | </tabber> |