Lunatic Scud: Difference between revisions
no edit summary
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
Line 103: | Line 103: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 65 || 82% || 197% || 630% || 389% | | align="left" | 1 || 65 || 82% || 197% || 630% || 389% | ||
|rowspan= | |rowspan=3 | 30? | ||
|rowspan= | |rowspan=3 | 18? | ||
|rowspan= | |rowspan=3 | 6 | ||
|rowspan= | |rowspan=3| ? | ||
| rowspan= | | rowspan=3 | 300 MP | ||
| rowspan= | | rowspan=3 | 180 seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 70 || 87% || 209% || 669% || 413% | | align="left" | 2 || 70 || 87% || 209% || 669% || 413% | ||
|- | |||
| align="left" | 3 || 75 || 92% || 221% || 709% || 437% | |||
|} | |} | ||
</tabber> | </tabber> |